Hostiny a ubytování

české budějovice, hluboká nad vltavou

svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf

Naše nabídka


Fotografove.info
Seznam zpětných odkazů
Stuhy.cz

svatby
Luxusní svatební šaty Watters Wtoo, salon Magnolia Praha.


Svatební šaty? Slaďte se s vaším nastávajícím!
 

Svatební hostiny a ubytování

http.dp.ua

 

Jestliže chcete mít co nejméně starostí a zařizování s pořádáním vaší svatby nabízíme vám možnost uspořádat pro vás svatební hostinu i s možností ubytování.

Hotel Malý Pivovar **** v Českých Budějovicích

www.malypivovar.cz

 

25 komfortních pokojů, 4 luxusní apartmá.
Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet
 

Pohodu v každém ročním období a luxusní ubytování v nejkrásnějších partiích historického centra města Českých Budějovic poskytuje hotel Malý pivovar svým hostům ve 25 stylově zařízených pokojích a 4 apartmá.

 

Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet.

 

Apartmá Vás překvapí nejen svou nadstandardní výbavou, ale především svou rozlohou a komfortním vybavením.

 

hotel maly pivovar

 

Letní dětský tábor Velké Skaliny

www.velkeskaliny.cz

 

Pro novomanželé, kteří nevyhledávají luxus a naopak chtějí zažít svatbu v nikým nerušeném prostředí nádherné přírody Novohradských hor nabízíme možnost uspořádat svatební hostinu v námi provozovaném areálu letního dětského tábora Velké Skaliny. Nejedná se samozřejmě o žádný super luxus, ale zase zde zažijete více zábavy :)

 

Jsme pro vás schopni zařídit svatební hostinu za skvělých finančních podmínek a také máme k dispozici budovu s možností ubytovat až 50 svatebčanů. Cena za svatební hostinu se domlouvá vždy individuálně. Cena za ubytování je 240,- za osobu. V případě, že plánujete svatbu s více jak 30ti svatebčany není problém cenu za ubytování domluvit individuálně.

 

velké skaliny

 

 


© 2011 - 2022 1K Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení Partneři